A teraz wyobraź sobie, że doskonale komunikujesz się z rodziną, otoczeniem, współpracownikami. Jasno i precyzyjnie wyrażasz swoje potrzeby, zdanie, opinie. Prowadzisz płynne i efektywne rozmowy, dzięki którym czujesz się pewnie. Wiesz, że jesteś słuchany i szanowany, a współrozmówcy liczą się z Twoim zdaniem.

Dzięki szkoleniu Szkoła Life Coachingu online, w ciągu 14 dni poznasz narzędzia i sposoby, by mówić w sposób, aby inni z przyjemnością Cię słuchali, ale też nauczysz się słuchać, by inni z przyjemnością z Tobą rozmawiali.
Głęboka praca nad sobą i realizacja narzędzi i technik zawartych w kursie, sprawią że już zawsze będziesz czuć się pewnie w komunikacji interpersonalnej.

Weź udział w kursie coachingowym, jeśli w końcu chcesz:
1. Skutecznie pozbyć się błędów utrudniających zrozumienie i komunikację
2. Poznać zasady płynnej komunikacji
3. Przejść profesjonalny trening komunikacji
4. Poznać swoje potrzeby i zacznij je skutecznie wyrażać
5. Wzmocnić swoją samoocenę i pewność siebie

Witaj, nazywam się Lilianna Kupaj. Jestem autorką i trenerem programu Szkoły Coachingu akredytowanego w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Coachów ICI. Specjalizuje się w coachingu: life, biznes i edu. Mój program Szkoły posiada akredytację Coach Master Trainer International Association of Coaching Institutes. Jestem, także akredytowanym coachem superwizorem Izby Coachingu. Pracuję jako mentor, superwizor i wykładowca akademicki.

Jeżeli czujesz, że Twoje potrzeby są na ostatnim miejscu i nie czujesz się z tym komfortowo koniecznie obejrzyj BEZPŁATNE video z warsztatem Lilianny Kupaj – Mapa spełnionego życia https://youtu.be/uS_6mqP-oJw

Jakieś pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą jednej z dostępnych form kontaktu

Kup teraz!

8100

W cenie:
* przeprowadzenie kursu,
* egzamin międzynarodowy,
* dwa podręczniki coachingowe autorstwa Lilianny Kupaj,
* nieograniczony dostęp do video z kursem „Psychologia i Życie” Philip G. Zimbardo – Lilianny Kupaj,

Szczegóły organizacyjne kursu

Miejsce zajęć

Kurs odbędzie się na platformie internetowej ZOOM.

Harmonogram
25-26.03.2022
01-02.04.2022
08-09.04.2022
29-30.04.2022
13-14.05.2022
27-28.05.2022
10-11.06.2022
24-25.06.2022
15-16.07.2022
29-30.07.2022
12-13.08.2022
09-10.09.2022
23-24.09.2022
07-08.10.2022
piątek  18:00 – 20:00, sobota 8:30 – 14:30

Co znajduje się w programie kursu?

Moduł I 

Integracja grupy, wstęp do coachingu, podstawowe definicje, budowanie relacji, ustanawianie celów i ich rezultatów. Najważniejsze założenia kursu. Omówienie wymogów do procesu akredytacji.

Moduł II

Komunikacja – procesy psychologiczne w komunikacji i relacjach.

Moduł III

Zadawanie wpływowych pytań – zdolność do zadawania pytań, które odkrywają informacje niezbędne do uzyskania maksymalnego efektu dla partnera oraz w relacji coachingowej. Rozwijanie ciekawości. Mocne, wpływowe, badające pytania. Model rozmów coachingowych: model GROW, model Dilts, rozwój 11 kompetencji coachingowych. Zadawanie zadań domowych i wyzwania.

Moduł IV

Inteligencja emocjonalna – zarządzanie emocjami swoimi i drugiej osoby, model 5 kompetencji inteligencji emocjonalnej wg Daniela Golemana. Narzędzia do pracy z emocjami. Motywacyjne DNA, test, typy motywacji (wg Tamary Lowe).

Moduł V

Wartości jako motywatory wspierające osiąganie celów, budowania relacji, komunikacji, zarządzania sobą i własną pracą. Konflikt wartości i potrzeb. Konflikty i zarządzanie konfliktami. Narzędzia do pracy z wartościami. Model rozmowy coachingowej EI COACH.

Moduł VI 

Praca z przekonaniami. Co to są przekonania, jak powstają, jaki wpływ mają przekonania wyuczone w dzieciństwie do 10 r. ż. na życie dorosłego człowieka. Narzędzia do pracy z przekonaniami.

Moduł VII  

Praca z tożsamością, wewnętrznym potencjałem.

Moduł VIII 

Trzy etapowy proces akredytacji. Proces mentoringu dla przyszłych coachów.

Egzamin pisemny dotyczący uzyskanej wiedzy i umiejętności coachingowych.

Superwizja coachingowa wg Modelu 7 perspektyw

– 30 minutowe prezentacje przeprowadzenia sesji coachingowej.

Mentorcoaching – udzielanie informacji zwrotnej uczestnikom kursu na temat przeprowadzania sesji coachingowych.

Co nas wyróżnia?

  • Po odbyciu programu bezpośrednio uzyskujesz międzynarodową akredytację ICI, bez zdawania żadnych zewnętrznych egzaminów. Nie musisz za to dodatkowo płacić, wszystko jest zawarte w cenie szkolenia. Zostaniesz wpisany do międzynarodowej bazy coachów International Association of coaching Institutes.
  • Nie pozostawimy Cię samemu sobie, zawsze możesz liczyć na pomoc trenera, w trakcie, jak również po ukończeniu kursu. Nasi absolwenci mogą liczyć na pomoc przy organizowaniu sesji coachingowych w ramach odbywania praktyki coachingowej.
  • Doświadczenie – zaczynaliśmy 15 lat temu, jako jedna z pierwszych Szkół Coachingu w Polsce. Do tej pory znajdujemy się w czołówce szkół na polskim rynku coachingowym.
  • Grupy szkoleniowe liczą maks. 12 osób.
  • Realizacja programu kompleksowo przygotowuje Cię do uzyskania międzynarodowej akredytacji coachingowej ICF drogą Portfolio, jednocześnie otwierając ścieżkę rozwoju do poziomu kompetencyjnego MCC ICF oraz akredytacji coacha i superwizora w polskim stowarzyszeniu Izby Coachingu.
  • Koncentrujemy się na najważniejszych i kluczowych kompetencjach coachingowych, a do wykonywaniu zawodu coacha przygotowujemy PRAKTYCZNIE.

Głęboka praca nad sobą i realizacja narzędzi i technik zawartych w kursie, sprawią że już zawsze będziesz czuć się pewnie w komunikacji interpersonalnej.

Zapisz się do naszego newslettera!

Bądź na bieżąco z naszymi kursami, książkami i nowościami!

Tak, chcę się zapisać (Mogę zrezygnować w każdej chwili)

 

Zapisz się na bezpłatny webinar

Zgadzam się na wysyłkę newslettera. (Mogę się wypisać w każdej chwili)